Paat väljub Mandrakilt kell 09.00. See sõidab otse mööda rannikut mööda Kalitheast, Falirakist, Ladikost, Stegnast ja Tsambikast, kuni jõuab umbes kell 11.30 Lindose "Piltpostkaardi" laheni. Pärast laevalt lahkumist saavad külalised minna üles Athena akropolile, ujuda ja nautida kuldset liivaranda, minna suveniire ostma või lõunatama ühes traditsioonilises Lindi stiilis tavernas. Kell 14:45 ca. paat väljub meeldejäävast Lindose lahest. Purjes tagasi idarannikul on ujumispeatus Tsambika rannas 20 min. Väike peatus Anthony Quinn Bay juures fotode jaoks. Paat pöördub tagasi Mandrakisse umbes kell 17:15.